Your limit is on demand. The limit can be raised.>
Tuš na papíře, 16,5 x 20,5 cm, rámováno v paspartě, pod sklem, signováno dole uprostřed Kamil Lhoták.Autor viz T 2/30, TD 118, V 3/226, B 6/644, NEČVU 1/447.